Gezentitur turizm, genç ve dinamik kadrosuyla tecrübeli personellerini harmanlamış, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, hizmetlerini sürekli iyileştirmeyi ve geliştirmeyi misyon edinmiş ve sizlere en iyi hizmet kalitesini, güveni, memnuniyeti, istikrarı ve kurumsallığı vaat etmektedir.

Kısa zamanda turizm sektöründe önde gelen kurumsal acentelerinden olmayı ve turizme farklı soluklarla renk katmayı amaç edinerek, çıktığımız bu yolda, gerçekleşen organizasyonlarda almış olduğumuz olumlu sonuçlarla ve siz değerli misafirlerimizin memnuniyet içeren geri bildirimleri ile günbegün büyümekte ve daha iyiye ilerlemekteyiz.

Değişen şartlar ve sektörel trendleri günü gününe takip eden firmamız müşterilerine daima yepyeni hizmetleri sunarken hatırlanmaya değer ve benzerleri arasında ayırt edilebilen organizasyonlarıyla her zaman ilklere imza atmayı görev edinmiştir.

Siz değerli misafirlerimizi kendimize bir dost olarak görmekte ve bu doğrultuda vermiş olduğumuz hizmetlerde ekibimizle birlikte tüm seyahatlerinizde hizmette mükemmeliyeti yakalamak temel amacımızdır. Hizmetlerimizi kalite yönetim sistemi çerçevesinde en üst seviyede tutmayı ve siz değerli dostlarımızın tavsiyeleri ile sürekli geliştirerek seyahatlerinizin başında ve sonunda dost kalabilmeyi benimsemişizdir.

Vizyonumuz

Günümüz ve geleceğin değişen koşullarını ve sektör anlayışını takip ederek, güvenirlilik ve kaliteden ödün vermeden müşteri memnuniyeti odaklı geniş bir portföye hizmet vererek, seyahat acentalığı ve turizm sektörünün önde gelen firmaları arasında yer almak

Misyonumuz

İşletmemizin misyonu; müşterilerimize seyahat acentalığı konusunda en iyi hizmeti vererek, seyahatlerinin başından sonuna kadar yaşadıkları her konuda yardımcı olarak memnuniyetlerini sağlamak, turizm sektöründe yenilikçi ve güvene dayalı hizmet sunarak katma değer yaratmaktır.

İşimiz Nedir?

Biz; Gezenti Tur ve Tursab’a kayıtlı A grubu bir seyahat Acentesiyiz. 2017 yılından bu yana Avrupa pazarından Ülkemize Kültür Turizmine dayalı, cennet vatanımızın tanıtımına odaklı, yelpazesi geniş bu kulvarda turistler getiriyoruz. Ülkemize 2018 yılı üç binin üzerinde yabancı turist misafir ettik ve önümüzdeki yıl için daha fazlasını hedeflemekteyiz.

Bunun yanı sıra yurttaşlarımızın günden güne artan gezi isteklerini, yeni yerler görme ve keşfetme arzularını da bizlerle gerçekleştirmeleri için önemli adımlar atmaktayız. Yabancı turistlere gösterdiğimiz ilgiyi ve geçmişe dayalı turizm tecrübemizi ayrım yapmaksızın yerli turistlere, evet sizlere de yaşatmak istiyoruz.

Seyahat Acentesi ve Tursab nedir?

Günümüzde Seyahat acenteleri Kültür paket turu veya sadece kültür turu, tatil-iş amaçlı otel satışı, yurt dışı paketleri ve otelleri, uçak, tren, otobüs, gemi gibi hizmetleri bir bütün ya da parça parça satmaktadır.

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği(TURSAB) Seyahat acentelerinin kuruluş aşamasından tutun da faaliyet aşamasındayken, çalışma şekillerini denetleyen ve aynı zamanda belirli kanunlar içerisinde, her iki tarafta ki kişi veya kişilerin haklarını garanti altına alan ve denetleyen bir birliktir.

Neden Seyahat Acente belgesi olan bir Acente seçmelisiniz?

Öncelikle Tursab’a bağlı olan bir acenteden aldığınız bir hizmetin ayıplı olması durumunda, hizmetin nakdi karşılığını Kültür Bakanlığı aracılığıyla alabilmeniz için bu şarttır. Bu demektir ki seyahat acentesi olmayan bir kuruluştan aldığınız ayıplı bir Turizm hizmetinin nakdi karşılığını almanız mümkün olmayabilir Tursab’ın bir seyahat acentesi kuruluşu esnasında şart koştuğu en önemli maddelerden biri, acentenin bünyesinde Tursab onaylı bir rehber çalıştırmak zorunda olmasıdır. Bu önemin farkındalığı altında, işimize itina göstererek çalışmalarımızı ehliyeti olan insanlar ile yürütüyoruz.

Neden Gezenti tur’u seçmelisiniz?

Ekip olarak mutlu olmak için yaşıyoruz. Sizlerden gelen pozitif geri dönüşler motivemizi artırırken bizleri her yeni deneyimde daha da mutlu etmiştir ve bu duygunun bize kattıkları ile insanlara neler yaşatmamız gerektiğini çok iyi biliyoruz. Bir tur aracılığıyla size kendinizi özel hissettirsek bu sizi de mutlu etmez miydi? Şüphesiz, peki bunu nasıl yapacağız. Önceliğimiz her zaman güler yüzlü personel. Hemen sonrasında sizin için önem teşkil eden, seyahatinizin en önemi basamağı araçlar hak ettiğiniz gibi temiz ve güzel koksa bu hoşunuza gitmez miydi? Elbette kalacağınız otel dikkatle seçilmiş ve acente misafirlerine bilhassa farklı davranan bir işletme ise, yaşadığınız bir olumsuzluk esnasında hızlı ve alakadar bir yaklaşımla karşılanmak sizi iyi hissettirmez miydi?

Biz birikmiş tecrübemizle sizlerin ne istediğini gayet iyi biliyoruz. Taleplerinizi yerine getirme bilinciyle hareket eden Gezenti Tur, sizlerle bu keyfi yaşamaktan kıvanç duyacaktır...